Przewodnik po produktach Mothers Billet Metal

Mothers mag&aluminium pasta polerska

Kolejnym produktem, który chcielibyśmy Wam przybliżyć jest ? Mothers® Billet Metal Polish ?

Jego formuła działania oparta jest na wiedzy i wieloletnich doświadczeniach w technologii wytwarzania najlepszych na świecie produktów do polerowania metali ???

Unowocześniona receptura wynosi ? ten produkt na zupełnie nowy poziom. Połączenie składników czyszczących i ściernych daje rewelacyjne efekty na aluminium, mosiądzu i innych metalach. ?
#MothersBilletMetal Polish daje bezwzględnie najlepsze wykończenie, więc jeżeli chciałbyś zadbać o metalowe elementy i akcesoria Twojego pojazdu, jest to krok wart inwestycji i strzał w 10 ?

Produkt podobnie do pasta #MagAndAluminium, może być używany zarówno do polerowania ręcznego jak i maszynowego. Ma konsystencje gęstej pasty, przez co nie spływa z polerowanej powierzchni i jest niezwykle wydajny. Dostępny jest w pojemności 141g.

Najczęstsze pytanie dotyczące produktów #Mothers brzmi: „Jaka jest różnica pomiędzy Magiem a Billetem ”. Odpowiedź wydaje się prosta – Mag jest pastą bardziej ścierną, agresywniejszą. Billet natomiast jest delikatniejszy, daje lepsze wykończenie ? i poza właściwościami ściernymi, działa również chemicznie… Ponadto lepiej zabezpiecza polerowana powierzchnię ???

Sposób użycia:
1. Nanieść niewielką ilość produktu na czystą mikrofibrę.
2. Pocieraj ?powierzchnię aż do momentu uzyskania czarnego koloru pasty.
3. Zetrzyj pozostałość pasty za pomocą czystej mikrofibry.
4. Nie jest zalecane mocne tarcie. Używaj z wyczuciem.
Uwaga! Jeśli pasta nie staje się koloru czarnego, ZATRZYMAJ SIĘ, to nie jest powierzchnia do polerowania tym produktem. Produkt nie jest zalecany do pozłacanych, chromowanych, malowanych lub lakierowanych metali.

? https://youtu.be/U7gCfsIt06Y
? https://youtu.be/vkoXDX9r-E8

? http://motherspolska.pl/autokosmetyki/mothers-classic/

+48 608 47 47 01 / +48 606 163 168

Mothers Billet Metal Polish

Posted on 23 listopada 2018 in Bez kategorii, Przewodnik Mothers

Share the Story

About the Author

Jestem współwłaścicielem Mothers Polska. Zajmuje się autodetailingiem od ośmiu lat. Prowadzę szkolenia z zakresu Auto Detailingu.
Back to Top